Webinář k odpadovému zákonu: Obaly a výrobky s ukončenou životností

Začátek události: 11.02.2021 09:30 Konec události: 11.02.2021 12:30 Místo konání: online Vstupné: zdarma po registraci - MŽP

Ministerstvo životního prostředí společně s digitálním odpadovým tržištěm Cyrkl pořádají v pořadí druhý druhý webinář na téma nové odpadové legislativy, tentokrát na téma obaly a výrobky s ukončenou životností

Kdy: čtvrtek 11. února 9:30 a 12:30
Kde: Odkaz na přihlášení

Hosty budou Mgr. et Ing. Ladislav Trylč, vedoucí oddělení zpětného odběru MŽP a autor velké části zákona, a Ing. Petr Bažil z oddělení zpětného odběru MŽP, expert na obalový zákon a spoluautor velké části novely.

Řečníci představí nejdůležitějším změny nové legislativy v oblasti obalů a výrobků s ukončenou životností, rozeberou konkrétní vyhlášky či části s upravenými povinnostmi zasahujícími především do práce podnikových ekologů. Kromě vlastní přednášky budou velkou část webináře odpovídat na dotazy zúčastněných.

V případě zájmu o účast je možné se zaregistrovat na tomto odkazu, podrobnosti budou účastníkům zaslány několik dnů před konáním samotného webináře.