Zveme vás na pátý ročník konference Odpovědné veřejné zadávání 2020: Role strategického veřejného zadávání při řešení ekonomické krize, kterou pořádá Ministerstvo práce a sociálních věcí se záštitou Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže a Ministerstva pro místní rozvoj.

KDY: 25. 11. 2020, 9:00 – 17:00, ONLINE

REGISTRACE: http://sovz.cz/akce/konference-odpovedne-verejne-zadavani-2020/

Vzhledem k epidemiologickým opatřením se konference bude konat formou online video streamu. Účast na konferenci je zdarma.

Cílem konference je odborná diskuse o trendech v odpovědném zadávání veřejných zakázek, zejména v reakci na současnou krizi související s pandemií nemoci COVID-19. Veřejné zakázky mohou být významným stimulem pro obnovení ekonomického růstu. Na konferenci se bude debatovat o řešeních, která v době krize odpovědné veřejné zadávání nabízí, a jak lze tento strategický přístup v dnešní praxi využívat.

Akce je určena zejména pro zadavatele, odborníky na témata veřejných zakázek a udržitelnosti, vedoucí představitele měst, obcí, krajů, státních institucí, zdravotnických zařízení a dalších veřejných zadavatelů.

I letos bude na konferenci uděleno ocenění za přínos pro rozvoj odpovědného veřejného zadávání.

Program ke stažení zde: http://www.kvalitavs.cz/wp-content/uploads/2020/11/konference-2020-na-web.pdf (PDF, 311 kB)